تاریخچه ی ‌MRT

درباره ی ما بیشتر بدانید

درباره ی ما

تجربه های دورانی که گذشت، درس ها و آموزه های دینی و اعتقادی ما را که همواره از پدر بزرگوارمان مرحوم حاج علی اصغر تقی زاد که از بزرگان و معتمدان صنف ابزار و یراق تهران بودند در آویزه گوشمان داشتیم نسبت به باید ها و نباید ها و خط قرمز ها و احکام حلال و حرام در حوزه اقتصاد و کسب و کار را به عمق جانمان و در رگ وریشه باورمان جای داد .

در نتیجه این باور و اعتقاد دریافتیم که تنها در سایه کسب و کار حلال و مطابق با دستورات شریعت مقدس و رعایت انصاف و رضایت قلبی مشتری و دعای خیر مصرف کننده است که میتوان به نتیجه ی مثبت و موفقیت و پیشرفت وسعادت کسب وکار رسید ، و تنها با این روش است که می توان به سود با برکت و به آسایشی همراه با آرامش و شهرتی همراه با آبرو واعتبار دست یافت .

پس با این نگاه و اعتقاد همواره در تلاش بودیم و خود را موظف میدانستیم اجناسی با کیفیت و عمری طولانی و با قیمت هایی منصفانه و نازل تقدیم مشتریان عزیزمان کنیم .

لذا با داشتن این شناسنامه کاری لازم بود برندی برای خود دست و پا کنیم ، این جا بود که  MRTآرم اجناسمان شد .

از آنجائیکه باید جواب اعتماد مشتریانمان را به نحو احسن و شایسته میدادیم باید بهترین و بی سابقه ترین گارانتی را روی اجناسمان می گذاشتیم ، یعنی همین گارانتی مادام العمر که سالیانیست چون ستاره ای بر تارک اجناسمان میدرخشد و با افتخار این شعارمعروفمان را با همه ی اعتقاد و باورمان مطرح کردیم که ((( ابزار را یک بار باید خرید ))) یعنی اطمینان و باور خودمان به کیفیت محصولاتمان .

امیدواریم تا همیشه ای که افتخار خدمت به مشتریان عزیز و بزرگوارمان را داریم رضایت قلبی و دعای خیر آنها بدرقه راه مان باشد.

سلام دوستان و همکاران گرامی به دکه ی پراز مهروصفای خودتان خوش آمدید. از اینکه مارا قابل دیدید ، سری به ما زدید و لطفتان را شامل حالمان کردید ، صمیمانه تشکر میکنیم.

اگر بخواهید مختصری از تاریخچه شروع کارمان را بدانید ناگزیر باید سفر کوتاهی به گذشته حدوده 30سال پیش داشته باشیم ، سفری به روزهای سخت و دشوار و پر التهاب روزها یی که حتی برای یک مکاتبه ساده با کشورها و کارخانه های طرف معامله باید هر روز از پله های ساختمان مخابرات میدان توپخانه ( امام خمینی ) بالا می رفتیم تا به طبقه تلکس می رسیدیم و صندوقچه ای را که به همین منظور در اختیارمان گذاشته بودند تا اگر احیانا”جواب تلکسی که مثلا هفته ی پیش یا 10 روز پیش زده بودیم ، آمده بود را ببینیم .

هنوز شادی و شیرینی لحظه هایی را که بعد از روزها صبر و تحمل و رفت و آمد به مخابرات جوابی دریافت می کردیم را حس می کنیم و همچنین نگرانی و تلخی روزهای طولانی را که برای رسیدن نمونه ای از اجناس درخواستیمان برای اطمینان از مغایر نبودن با سفارشاتمان تحمل می کردیم یادمان نرفته .

و هیچگاه اضطراب و دلهره های زمان جنگ تحمیلی را از یاد نبردیم هنگامیکه راه های دریایی و خشکی ناامن بودند و تنها راهی که با ریسک زیاد باز بود و امکان استفاده داشت راه آهن بود و زمانیکه کانتینرهای اجناسمان از چین به مقصد باکو ، از طریق راه آهن و قطار باری راه می افتاد ، به دلیل ناامنی و ازدحام بار، با تاخیر زیاد و بعد از ماه ها انتظار و اظطراب به باکو می رسید و هنگامیکه برای ترخیص به گمرک باکو مراجعه می کردیم ، با اوضاع نا بسامان ، نامنظم و بسیار به هم ریخته گمرک مواجه می شدیم و روزها طول می کشید تا از منطقه ای دور دست بتوانیم کانتینر هایمان را پیدا کنیم.

این گوشه ای از شرایط سخت و دشوار روزهای پر التهاب دوران جنگ تحمیلی در گذشته بود ، حالا از این روزگار که بگذریم آنچه برایمان مانده درس هاییست که از تجربه های تلخ و شیرینش گرفتیم که مهمترین آن ها توکل به خدای متعال و ایمان به لطف و رحمت بی انتها ی او و اعتقاد به رزاقیتش و اطمینان کردن به قوانین الهی و شریعت نبوی و سیره و روش علوی است .

مدیران راه تجارت – MRT

MRT

تولیدکننده ی ابزار با گارانتی مادام العمر